fol

Be of GREAT HEART our dear friends.

SO VERY MUCH HAS CHANGED …

SO VERY MUCH IS CHANGING …

SO VERY MUCH WILL CHANGE …

For it is written in the stars.

Are you not ALL ‘Children of the stars’? Did you not KNOW what you had decided and then came to Earth to put it into place?

The Federation o Light -- 16th August, 2014


to gain space


Labels

Thursday, November 26, 2015

Філ Лайтбоді – Ченелінг SaLuSa – 19 листопада, 2015Phil Lightbody – Channeling  SaLuSa – November  19, 2015
Філ ЛайтбодіЧенелінг  SaLuSa – 19  листопада, 2015

Ми зараз ведемо  переговори з вашими Урядами відносно розголошування і першого контакту. Працюючи разом ми зможемо просунути вперед необхідні зміни, оскільки Новий  Вік розвивається чимдуж. Це може влаштувати всіх, проте ми закликаємо вас  зосередитися тільки на позитивному результаті, бо великий  ризик мимоволі  додати  до цього не бажану енергію. Заздалегідь уявивши і зосереджуючись на вашому обраному результаті, ви довіряєте цьому майбутньому шляху.

 Вам доведеться також відділитися  від усього того, що  не обслуговує найвище добро для усіх; це може бути каменем спотикання,  проте  ви зможете піднятися вище над тяжінням  нижчих енергій, і не повторювати  помилки минулого часу, ви знаходитеся тут, тому що ви можете це зробити. Вища мета цього часу випробуваньочистити  і відокремити все, що не потрібно для просування  на вищі рівні усвідомлення. Щоб повністю відповідати усім вашим потребам,  достаток повинен бути усвідомленим,  коли ви живете так, нібито це вже сталося.


 Перешкоди на шляху наших приземлень повільно очищаються і ми чекаємо з нетерпінням знайомства з вами як друзями. Розслабтеся, розуміючи, що не дивлячись ні на що усе вирішується, як планувалося. Будьте насторожі  новин і подій, які можуть надати вам трохи більшу надію, оскільки ви можете стикнутися з майбутнім, яке гарантовано витанцьовується.

 Отже приходить час, коли несподівано і рішуче ви будете трансформовані в істот з вищим усвідомленням, ви отримаєте допомогу вищих істот і це буде зроблено у божественно правильний час. Шлях духовної еволюції не може бути лише інтелектуальною вправою; ви просуваєтеся вперед тільки перетинаючись з прямим  досвідом. Необхідна прониклива прозорливість, щоб побачити, що ви не одні і що ваші наставники  і ангели допомагали  вам на цьому  шляху, щоб  витягнути вас з темряви  у світло.

 Інтенсивні енергії розігрівають матерію, що  викликає у вас  зміни і перетворення, які зокрема викликані зростанням усвідомлення людства до експоненціально  високих рівнів. Усе, що  розділяє,  буде поступово зникати за винятком того, що  знаходиться на одній осі з правдою і любов'ю, дозволяючи вам бачити себе скрізь і у всьому. Ви усі з готовністю засукали ваші рукави і пірнули стрімголов в нелегке завдання подолання дуальності і розділення. Ми дуже поважаємо  вас за  цю  жертву.

 Багато чому  у вашому світі потрібне зцілення; чи можете ви взяти на себе  завдання цілителя, учителя, або просвітленого майстра? Через розширення, щоб виразити більше ваш потенціал, ви допомагаєте створити баланс, а також ясний і спокійний шлях вперед, який дозволить усім духам прогресувати  вигідним способом. Багато хто може звернути  увагу на синхронність відносно обраного вами шляху, отже можуть виявитися  найвитонченіші знаки, що ведуть вперед. Вони  також попередять  вас про дії темних силякщо ви йдете за знаками, то ви можете завжди бути в правильному місці або ситуації для вашої безпеки, отже стаючи більше у згоді з потоком життя, ви допомагаєте збуджувати/стабілізувати грати Свідомості Христа навколо Землі.

 Насолодіться тими речами, які інакше здавалися б банальними і звичайними в нових творчих і інтелектуальних  шляхах, і таким чином знайдіть красу і Любов там, де ви думали, що нічого не було, і це може породжувати  сенс миру скрізь навколо  вас. Проте,  відбирайте   те, на чому  ви концентруєтеся, оскільки подібне притягує більше подібне.

 Багато хто зазнає  пізнавального дисонансу, то їм  важко прийняти нові концепти і ідеї за межами того, що вони знають. Проте енергії, що поступають, роблять усе для такого розширення, оскільки вони беруть  на себе проведення  метаморфоз. Чарівність тривимірної боротьби терпіли так довго із-за присутності нижчих частот, які зараз поступаються і отже ви звикаєте до  більш піднесеної і благородної форми; і намагаєтеся зрозуміти і оцінити те, хто і ким дійсно ви є. Завдяки цьому  ви знаходите новий стимул і емоційну зацікавленість на все життя.

 Є багато базікання і дикої конспірації з приводу нас, які можуть створити почуття страху і переляку  в тих, хто не знає  правди, яка в тому, що ми є Світлом і Любов'ю. Будьте упевнені, що будь-які ризики для вас безупинно зменшуються і мінімізуються, оскільки ми контролюємо вашу сонячну систему від будь-яких ворожих груп інопланетян. Відносно цього, прослідуйте за своїм  власним духовним  керівництвом, оскільки ваше серце знає правду  і  ви вступаєте в обізнаність. Мало говорять  про це, проте Зоряні Люди прибували і здійснювали   контакт майже з кожною нацією в минулі роки.

 Ваша планета бомбардується  високочастотними енергіями, які просувають тенденції у напрямі фінансового балансу, отже усі отримають свою справедливу долю. Сила Любові може зламати будь-який бар'єр і ви возз'єднаєтеся як одна людська сім'я. Цей часце час стискання, однак, коли ви з'явитеся по іншу сторону цього, ви будете дуже розширеною істотою, легшою  і вільною. Ми моніторимо цей глобальний процес пробудження, і можемо тільки допомогти настількинаскільки  дозволено вашою вільною волею.

 Ваші бажання і цілі залишаться віддаленою мрією, якщо ви не розкриєтеся, щоб взяти на себе більше ризиків і досліджувати нові ідеї. Ви усі майстри, які можуть здолати дуальність світу і досягти ваших найглибших мрій. Є ті, хто буде висміювати вашу точку зору, проте ви знайдете багато інших, хто також розділяє ваше бачення.

 Коли ви досягнете бажаних висот, то буде потрібна глибша прозорливість, щоб побачити, що ви можете все ще йти далі і досягти навіть більше того, що ви можете зараз уявити собі. Оскільки ви розвиваєтеся до вищих рівнів усвідомлення, то натхнення буде підштовхувати вас вперед  знову і знову. Коли ви поглянете на небо, то ви зможете  побачите наші кораблі приховані у вигляді хмар, проте знайте, що ми Усі Єдині, висеред  нас, а мисеред  вас.

 Замикання на дуальності і відокремленні переважає у тих, хто заплутався в тривимірному усвідомленніі в результаті тільки створюючи теж саме  у вашому житті. Ваш Молодший брат може анулювати і перетворити це і поспішно втекти  в цю нескінчену єдність,  яка є істинним світлом свободи. Темні  сподівалися  помістити  вас в обмежену свідомість, надаючи вам граничне  дуже обмежене довкілля, щоб ввійти в гру і  продовжувати управляти вами.

 Ви будете винагородженні за роботу, яку ви робите в служінні світлу, і знайте, що видуховна  істота і дійсно ніколи не залишали люблячі обійми Бога. Якщо необхідно, то ми можемо простягнути руку і витягнути вас із земного плану, що збереже вас від будь-якого лиха, але важливіше, що  порятунок демонструє, як усі зєднуються  разом в єдиному гобелені єдності. Кожне життяделікатний  дорогоцінний подарунок і тим, хто примушує  втрачати життя, доведеться заплатити кармічну ціну, але є завжди можливість для пробачення.

 Як тільки те, що перешкоджає  нашому приземленню, буде прибрано, то настане дивовижний час, коли ми повністю познайомимося  один з одним. Ви  усічлени   сім'ї світла, однак в визначений момент,  після надання усього, що ми можемо запропонувати, ми залишимо вас  і ви будете знову  одні на вашому земному плані. Вам доведеться узяти повну відповідальність за вашу землю і жити у відповідності з Законами Природи. Усі шляхи кінець кінцем приведуть  до того, що ви станете  повністю Свідомими Вознесеними Істотами Світла.

 Ми форсуємо  переговори таким чином, щоб багатство і достаток, який стримували, був дуже швидко поширений, щоб усі могли провести  радісні і процвітаючі життя. Це вид широко поширеного безумства, – мати    усього достатньо, однак дозволяти іншим страждати від нестачі; «Джерело» майже ніколи не вживає прямих заходів, але коли воно це зробить, то ваші лідери будуть   приголомшені і здивовані.

 Темна кабала знаходиться в невигідному становищі, оскільки недавній напад в Парижі не в змозі ослабити дух, оскільки люди захотіли зібратися  разом і  виявити любов і підтримку  жертвам. Світло невблаганно марширує вперед  і з цим підкрадається  розголошування. Ці йолопи  від темряви будуть ослаблені, оскільки сила світла зростає. ЯСаЛуСа із Сиріусу  і ви повинні знати, що  ваша земляжива  істота   і   вибільш  ніж тіла, які ви бачите.

 Дякую СаЛуСа.

 Філ Лайтбоді
 Вебсайт: Light Love & Grace


 Перекладач: Fedir

No comments:

Post a Comment

p

Terra Galactica

crop circle

ET First Contact

the way we live

Could you imagine

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

rd


info@exopoliticsportugal.com

xmas“Glory to God in the highest, and on Earth peace, good will toward men.”

This Christmas, Give PeaceI Decree


FOR SPIRITUAL ENLIGHMENT

PLEASE VISIT THIS SITE


esoteeric IISUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

pleiades

THIAOOUBA PROPHECY - 14,15,16,17,18

P. Camelot - PORTUGUESE

terra galactica uk

TSUNAMI OF LOVE

Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 1埋め込み画像 2

Popular Posts

Be divergent

CONTACT

ashtar

arabic song
SO ... ONCE AGAIN I REITERATE ...

WE ARE ASKING YOU FOR YOUR ASSISTANCE ... WE ARE PUTTING OUT AN S.O.S. ... IN LOVE ...

TO OUR STAR BROTHERS AND SISTERS ... OUR FAMILY ... WE ASK FROM OUR HEARTS ... FROM THE CORE OF WHO WE ARE ... THAT YOU UNDERSTAND OUR SITUATION AND 'MAKE PLANS' TO ADHERE TO OUR CALL.

Blossom, 02:01:2014
richard dolan song

SEND SNOWDEN HOME

Send Snowden home

750,000
744,540

The world's greatest whistleblower is stuck in the Russian winter, facing solitary confinement, ridicule, and life in prison if US agents grab him. But this week, we could help get him to safety.

Edward Snowden exposed the mind-boggling and illegal level of surveillance the US government is conducting on, well, all of us. His welcome in Russia runs out soon, and he's got nowhere to go. But Brazilian President Dilma is angry at US surveillance and experts say she might brave massive US pressure to consider asylum for Snowden!

This is about much more than one man. If Snowden's act of truth-telling leads to crippling punishment, it sends the wrong signal to abusive governments and whistleblowers everywhere. If 1 million of us take action now, we can send President Dilma the largest citizen-supported asylum bid in history -- sign to safeguard Snowden and defend democracy everywhere.

SIGN HERE


KIEVRevolution in Kiev, Ukraine

In the last days I received multiple requests to translate my posts for foreign readers, as they have very limited information about the happenings in Ukraine. This material describes events which took place in Kyev on January 22 and 23.

Sharing and distribution is appreciated.

22 January 2014. Battles on streets of Kiev.

I came to Kiev. I came to see for myself what is happening here. Of course, an hour after arriving at Maidan, you begin to understand that everything what you've read in dozens of articles, saw in TV news reports is total crap. In the upcoming reports I will try to, as objectively as possible, to sort out this new wave of Kiev revolution.
www.paradigmresearchgroup.org
Janeiro 16, 2014

Deixem a desinformação começar


Translate

Ancient Knowledge

HERE WE ARE ONCE AGAIN ...

The Book of Enoch

Einstein

Português
Falado em Portugês Biografia - Albert Einstein nasceu na região alemã de Württemberg, na cidade de Ulm, numa família judaica. Em 1852, o avô materno de Einstein, Julius Koch, estabelece-se como comerciante de cereais em Bad Cannstatt, nos arredores de Estugarda. Os pais de Einstein, Hermann Einstein e Pauline Koch, casaram-se em 8 de agosto de 1876. Hermann, que era comerciante, muda-se de Bad Buchau para a cidade de Ulm, onde passou a viver com a esposa. É em Ulm que nasce Albert Einstein, em 14 de março de 1879.

Rainbow of Love and Gratitude

Thank You to All

BOB DEAN'S INTERVIEW - AUDIO + TRANSCRIPT CLICK IMAGE CLICK IMAGE

BOB DEAN'S INTERVIEW - AUDIO + TRANSCRIPT CLICK IMAGE CLICK IMAGE
BOB DEAN'S INTERVIEW - AUDIO + TRANSCRIPT CLICK IMAGE CLICK IMAGE

Steve Bassett Interview